Hercai 36. Bölüm Fragmanı | Série Turca
Últimas notícias
27 janeiro 2023 20:00

MAIS RECENTE  NOTÍCIA

Hercai 36. Bölüm Fragmanı

Hercai é uma série de TV turca de 2019 produzida por Mia Yapım para a ATV.35. Bölüm Özeti
Miran sonunda babaannesinin söylediği yalanlara inanmaktan vazgeçer ve Azize’yi, Aslanbey konağından kovar. Azize konaktan ayrılırken Miran’ın ileride çok pişman olacağını söylese de Miran için artık intikamın anlamı değişmiştir. Yıllardır aynı gerçeğe inanan Azize ve Miran intikam hikayesinde girdikleri yol ayrımında bundan sonra birbirleriyle de savaşacaktır. Acaba Azize Aslanbey, Miran’ı yeniden kendi yolunda yürümesi için ikna edebilecek midir?

Reyyan, Azize’nin konaktan gönderilmiş olmasının yeni tehlikelere gebe olacağından korkarken, bir yandan da yaptıklarından dolayı gitgide kendisinden uzaklaşan Miran’ı pişmanlıklarından kurtarmak için çabalar.

Babasının itirafıyla sarsılan Cihan, ailesini korumak uğruna bu sırrın açığa çıkmaması için Nasuh’u ikna etmeye çalışırken, Harun’la evlilik yolundan dönüşü olmadığını anlayan Yaren, tüm aileyi bir kere daha yıkıma uğratmak için Reyyan’ın üvey olduğunu açıklar.

“İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği, “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” mottosuyla yola çıkan Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar ve İlay Erkök paylaşıyor.

Hercai YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://bit.ly/2vwmORD

atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN Hercai Web Sayfası; https://goo.gl/ziLDeQReyyan é neta da família Şadoğlu, uma das famílias mais fortes de Midyat. Embora seu pai Hazar e seu tio Cihan sejam figuras importantes na grande família, o verdadeiro líder é seu avô, Nasuh. Nasuh tem maltratado Reyyan, ele sempre foi mais atencioso com seu primo Yaren. A razão para isso é que Reyyan não é sua neta biológica. Sem saber disso, Reyyan vai andar a cavalo e quando o carro de Miran se aproxima, o cavalo enlouquece e Reyyan cai. Miran se apaixona por Reyyan e gostaria de se casar com ela. Esta notícia permite que Yaren se vingue de Reyyan enquanto ela leva o amante de Yaren embora. Após o casamento, Miran e Reyyan vão para sua mansão para começar sua nova vida, porém, Miran termina o relacionamento após passar a primeira noite com Reyyan. A razão por trás disso é que o pai de Reyyan matou a mãe e o pai de Miran muitos anos atrás, então sua avó criou Miran para se vingar das mortes. Com o tempo, os segredos serão revelados conforme Reyyan e Miran tentam valorizar seu amor, apesar de todos os obstáculos. Fonte: www.wikipedia.org

Conteúdo exclusivo em nosso canal no YouTube

 Se inscrever

RelacionadoNotícia